8F2A0643

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY A INFORMACE
Víkendy nefotím, když začne svatební sezóna, obvykle jsem o víkendech na svatbách a zbylé víkendy potřebuji mít volno. Od jara do podzimu fotím hlavně venku a focení probíhá převážně v odpoledních a podvečerních hodinách, tak není ani potřeba si brát na focení volno z práce. Ale na čase focení je možné se domluvit. 
Objednací doba může být dlouhá, nejvytíženější období je od jara do konce roku, objednávejte se tedy brzy, obvykle v půlce roku mívám už plno do konce roku.  Pokud neprší - fotíme, zamračeného počasí se nemusíte vůbec bát. Pokud prší - focení se přesouvá na nejbližší možný termín. Fotíme - li s malými dětmi, je potřeba naplánovat focení ideálně po jejich vyspání. 
Moc mě zajímá nějaká vaše představa, alespoň minimální, jaké fotografie byste se rádi odnesli, a co byste naopak neradi. Exteriér fotím převážně v okolí Prahy 9, znám to tady, vím kdy je jaké světlo, znám různá místa a zákoutí. Fotit můžeme ale všude, tam kde to máte rádi. Místo, ke kterému máte nějaké pouto, kde vás váš muž požádal o ruku, nebo u vás na zahradě, v Zoo, u vody apod. Ten impuls by měl vzejít od vás, pokud nevíte, vezmu vás na místa, kde to mám ráda já :) 
Částka za focení je splatná vždy hned po focení pomocí platebního terminálu nebo převodem.
HOTOVOST NEPŘIJÍMÁM.
Vizážistka, stylistka není součástí mého ceníku a hradí se zvlášť podle platebních podmínek vizážistky nebo stylistky. Platba nad rámec balíčku se převádí na účet a finální fotografie zasílám až PO uhrazení celé částky. Klienti, kteří ještě u mě nebyli hradí předem zálohu na účet. Stává se mi, že mi v plné sezóně, odmítne klient, který měl velký zájem o termín, a pak    focení, nejlépe v den focení zruší. Mezitím jsem odmítla x klientů, kteří by rádi přišli. 
Náhledy zasílám obvykle v den focení, nejdéle druhý den. Ze všech fotografií udělám užší výběr, vyselektuji nepovedené nebo rozmazané záběry a z tohoto výběru vytvořím náhledy, které posílám k výběru. Náhledy jsou opatřeny vodoznakem a jsou malém rozlišení a je zakázáno tyto fotografie jakkoli dále upravovat, nebo používat bez písemného souhlasu fotografa a šířit. Náhledové fotografie jsou určeny výhradně pro výběr k retuši a finální úpravu. Fotografie si vybíráte sami a posíláte mi vždy jejich čísla. Každá další fotografie nad rámec balíčku stojí 150,-/ks
Dodací lhůta je 2-3 týdny OD ZASLÁNÍ VÝBĚRU. V případě nemoci, dovolené a zejména ve svatební sezóně, se může termín dodání prodloužit. Fotografie zasílám v digitální podobě přes úschovnu a tisk poštou. Všechny vybrané fotografie prochází základní retuší, ořez, kontrast, jas, barevné úpravy, doostření, odstranění nedokonalosti pleti. Větší grafické zásahy u běžného focení nedělám a nebývá to ani potřeba. Nadstandardní retuš je potřeba konzultovat a cena za nadstandardní retuše se pohybuje od 200,-/ks. Fotografie upravuji podle svého stylu, proto doporučuji seznámit se s mým portfóliem. Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky. Výsledná fotografie se může od náhledu ještě barevně či jinak lišit, ne však výrazně.
Na mém Fb profilu najdete několik poznámek, kde najdete informace, které vám můžou pomoci se připravit na focení.

Před focením je vhodné navštívit kadeřníka (pokud máte odrosty) vhodná je i manikúra a pedikúra. Je možné využít služby vizážistky, což vřele doporučuji, hlavně v případě focení Boudoir a Business focení.
Originály fotografií uchovávám 4 měsíce. Upravené výběry archivuji 1 rok.
V případě, že se nemůžete zúčastnit (zdravotní, rodinné a jiné komplikace) je potřeba dát co nejdříve vědět. Termín nabízím dále jiným klientům a vám zašlu termín náhradní.
NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI
Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.
SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ
Fotograf si vyhrazuje právo ke z veřejnění fotografií do svého portfólia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Tyto údaje budou Lucií Nesládkovou zpracovány po dobu 10 let. Pokud si klient nepřeje, aby je ho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučíníte, bere se to jako váš souhlas. 
Osobní údaje které mi budou postkytnuty, jako je jméno, email a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.